BRATISLAVA 18. februára – Zlato si vybojovali Francúzky napriek tomu, že Camille Benedová po druhej streľbe musela absolvovať trestný okruh a bola medzi poslednými. Jej kolegyne Lou Jeanmonnotová, Oceane Michelonová a Julia Simonová potom dobíjali len trikrát a francúzske kvarteto zvíťazilo s náskokom 51,3 sekundy pred Švédsko. Bronz si vybojovali Nórky.
#vlozeny_clanok_17887_sirka#Kapustová hneď na prvej položke musela dobíjať trikrát, preto štafetu odovzdávala na 17. priečke. „Mrzí ma to, cítila som sa fajn, ale asi aj trochu materiál ma sklamal. Pokazila som to na ležke, nevedela som to oddýchať. Bola som rada, ze som to napokon zvládla. Na stojke som šla do toho všetko alebo nič. Celkovo to nebol môj vydarený výkon, ale chcela som spraviť maximum, aby nemuseli veľa dobiehať,“ zhodnotila v prenose STVR.




