BRATISLAVA 26. septembra – Ako priznal v rozhovore pre web atletika.sk, pred súťažou nemá veľké ciele a chce si iba opäť vychutnať skvelú atmosféru v košických uliciach.
O svojej účasti v Košiciach sa rozhodol už na jar. Pôvodne chcel štartovať v polmaratóne ako pred ôsmimi rokmi, no potom sa dozvedel, že už je vypredaný. „Veľmi som chcel v Košiciach bežať, a preto som si povedal, že to risknem a prihlásil som sa na maratón,“ povedal zlatý olympijský medailista na chodeckej päťdesiatke v brazílskom Riu de Janeiro 2016.
#vlozeny_clanok_15666_sirka#




