Paulína Bátovská Fialková sa v superšprinte stala majsterkou sveta v letnom biatlone

Borguľa štvrtý v stíhacích pretekoch juniorov na 10 km

Slovenský biatlonista Jakub Borguľa skončil štvrtý v stíhacích pretekoch juniorov na 10 km na svetom šampionáte v letnom biatlone v estónskom Otepää.
25.8.2024

Paulína Bátovská Fialková vybojovala už druhú medailu na majstrovstvách sveta v letnom biatlone

Po zlate v superšprinte sa skúsená 31-ročná Slovenka dostala na stupne víťazov aj v rýchlostných pretekov, keď skončila bronzová.
24.8.2024

Paulína Bátovská Fialková ovládla superšprint žien na MS v Estónsku.
23.8.2024

Borguľa piaty v superšprinte juniorov na majstrovstvách sveta v biatlone

Slovenský reprezentant Jakub Borguľa obsadil 5. miesto v superšprinte juniorov na majstrovstvách sveta v biatlone v estónskom Otepää.
23.8.2024

Šampionát v letnom biatlone v Otepää je bez Kapustovej, ale s Bátovskou Fialkovou a až 17 Slovákmi

Vo štvrtok sa úvodnými pretekmi v superšprinte začali v estónskom Otepää majstrovstvá sveta v letnom biatlone aj za účasti 17 Slovákov.
22.8.2024

Ema Kapustová sa stala Kráľovnou biatlonovej stopy v ostatnej sezóne

Pred rokom získala ocenenie za mimoriadne výsledky, teraz však už mladá slovenská reprezentantka Ema Kapustová ovládla anketu Kráľ biatlonovej stopy.
1.5.2024

Paulína Bátovská Fialková hlási návrat pod vedením Martina Bajčičáka

Druhá najlepšia biatlonistka slovenskej histórie Paulína Bátovská Fialková hlási návrat do súťažného diania.
25.4.2024

Kuzminová je opäť tvárou VŠC Dukla Banská Bystrica, chce pomôcť štafete aj sebe

VŠC Dukla Banská Bystrica a Anastasia Kuzminová podpísali zmluvu o spolupráci do nadchádzajúcej biatlonovej sezóny.
12.4.2024

Nór Johannes Thingnes Bö vyhral stíhacie preteky v Soldier Hollow

Nedeľňajšie stíhacie preteky biatlonistov na 12,5 kilometra v rámci podujatia Svetového pohára 2023/2024 v americkom Soldier Hollow vyhral po štarte zo 17. miesta Nór Johannes Thingnes Bö.
11.3.2024

Slovenské trio siedme v piatkovej štafete kadetiek na 3x6 km

Na biatlonových majstrovstvách sveta juniorov a kadetov v estónskom Otepää v piatkovej štafete kadetiek na 3x6 km skončilo slovenské trio Tamara Molentová, Veronika Michalechová a Michaela Straková siedme s mankom takmer štyroch minút na...
1.3.2024

Landmark Tandrevoldová víťazkou piatkových vytrvalostných pretekov žien na 15 km

Nórka Ingrid Landmark Tandrevoldová sa stala víťazkou piatkových vytrvalostných pretekov žien na 15 km v seriáli Svetového pohára v Osle-Holmenkollene pred Švédkou Elvirou Öbergovou a ďalšou Nórkou Idou Lienovou.
1.3.2024

Kapustová získala na MSJ v Estónsku ďalšie striebro, vo štvrtok nestačila len na Nemku Kinkovú

Po nedeľňajšom striebre vo vytrvalostných pretekoch junioriek na svetovom šampionáte v estónskom Otepää získala slovenská biatlonistka Ema Kapustová ďalšiu medailu.